T110C106K050AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T110C106K050AS
JLCPCB Part #
C1016595
Package
Plugin,D7.3xL17.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω@100kHz 10uF 50V ±10% 插件,D7.3xL17.4mm Tantalum Capacitors