T110B825K020AS
MFR.Part #
T110B825K020AS
JLCPCB Part #
C1652013
Package
Plugin,D4.7xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.6Ω 8.2uF ±10% 插件,D4.7xL12mm Tantalum Capacitors