T110B685M035AS
MFR.Part #
T110B685M035AS
JLCPCB Part #
C1016622
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω@100kHz 35V 6.8uF ±20% 插件,D4.7xL12mm Tantalum Capacitors