T110B685K035AS
MFR.Part #
T110B685K035AS
JLCPCB Part #
C1651962
Package
Plugin,D4.7xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω 35V 6.8uF ±10% 插件,D4.7xL12mm Tantalum Capacitors