T110B336K010AT
MFR.Part #
T110B336K010AT
JLCPCB Part #
C1652009
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.1Ω 33uF ±10% 插件,D4.7xL12mm Tantalum Capacitors ROHS