T110B275K100AS
MFR.Part #
T110B275K100AS
JLCPCB Part #
C4950842
Package
Plugin,D4.7xL4.7mm
Description
-55℃~+125℃ 100V 2.7uF 3Ω@100kHz ±10% 插件,D4.7xL4.7mm Tantalum Capacitors