T110B275J035AS
MFR.Part #
T110B275J035AS
JLCPCB Part #
C1658691
Description
-55℃~+125℃ 2.7uF 35V 5Ω@100kHz ±5% 插件,D4.7xL12mm Tantalum Capacitors