T110B225K035AT
MFR.Part #
T110B225K035AT
JLCPCB Part #
C1651682
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 35V 5Ω ±10% 插件,D4.7xL12mm Tantalum Capacitors ROHS