T110B106J020AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T110B106J020AT
JLCPCB Part #
C1016809
Package
Plugin,D4.7xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2.9Ω@100kHz 20V ±5% 插件,D4.7xL12mm Tantalum Capacitors ROHS