T110B105K075AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T110B105K075AT
JLCPCB Part #
C1016600
Package
Plugin,D4.7xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 1uF 75V 8Ω@100kHz ±10% 插件,D4.7xL12mm Tantalum Capacitors ROHS