T110A335K015AT
MFR.Part #
T110A335K015AT
JLCPCB Part #
C1016628
Package
Plugin,D3.4xL7.3mm
Description
-55℃~+125℃ 15V 3.3uF 6Ω@100kHz ±10% 插件,D3.4xL7.3mm Tantalum Capacitors ROHS