T110A334K125AS
MFR.Part #
T110A334K125AS
JLCPCB Part #
C1016878
Package
Plugin,D3.4xL3.4mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 14Ω@100kHz 330nF ±10% 插件,D3.4xL3.4mm Tantalum Capacitors