T110A225K020AS
MFR.Part #
T110A225K020AS
JLCPCB Part #
C1651963
Package
Plugin,D3.4xL7.3mm
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 7Ω ±10% 插件,D3.4xL7.3mm Tantalum Capacitors