T110A224J035AT
MFR.Part #
T110A224J035AT
JLCPCB Part #
C4980288
Package
Plugin,D3.4xL7.3mm
Description
-55℃~+125℃ 17Ω@100kHz 220nF 35V ±5% 插件,D3.4xL7.3mm Tantalum Capacitors ROHS