T110A105K035AT7200
MFR.Part #
T110A105K035AT7200
JLCPCB Part #
C600483
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1uF 35V 8Ω@100kHz ±10% 插件 Tantalum Capacitors ROHS