T110A104K035AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T110A104K035AS
JLCPCB Part #
C1016632
Package
Plugin,D3.4xL7.3mm
Description
-55℃~+125℃ 100nF 26Ω@100kHz 35V ±10% 插件,D3.4xL7.3mm Tantalum Capacitors