SU9VF-07015
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SU9VF-07015
Description
-25℃~+120℃ 1.5mH@1kHz 100MΩ 2 2.4kV 250V 440mΩ 700mA - Common Mode Filters ROHS