SU9V-07010
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SU9V-07010
JLCPCB Part #
C1534437
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 1mH@1kHz 2 2.4kV 250V 600mΩ 700mA 插件 Common Mode Filters ROHS