SU10VFC-R04250
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SU10VFC-R04250
JLCPCB Part #
C1535142
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 2 2.4kV 2.8Ω 250V 25mH@1kHz 400mA 插件 Common Mode Filters ROHS