SU106M400AH4AAKPLP
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SU106M400AH4AAKPLP
JLCPCB Part #
C5113424
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 10uF 22mm 400V 5mm 90mA@120Hz ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded