SSRH7H-M031157
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SSRH7H-M031157
JLCPCB Part #
C1534574
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 115.7mH@10kHz 2 250V 3.57Ω 300mA 插件 Common Mode Filters ROHS