SSRH24NVS-45041
MFR.Part #
SSRH24NVS-45041
JLCPCB Part #
C1534299
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 2 2.4kV 250V 4.1mH@10kHz 4.5A 41mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS