SSRH24NVS-12500
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SSRH24NVS-12500
JLCPCB Part #
C1534306
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 1.2A 2 2.4kV 250V 430mΩ 50mH@10kHz 插件 Common Mode Filters ROHS