SSR21NVS-M031500
MFR.Part #
SSR21NVS-M031500
JLCPCB Part #
C1534807
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 150mH@10kHz 2 2.4kV 2.7Ω 250V 300mA 插件 Common Mode Filters ROHS