SSR21NVS-041090
MFR.Part #
SSR21NVS-041090
JLCPCB Part #
C1534688
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 1.8Ω 109mH@10kHz 2 2.4kV 250V 400mA 插件 Common Mode Filters ROHS