SSR21NV-M10475
MFR.Part #
SSR21NV-M10475
JLCPCB Part #
C1534738
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 1A 2 2.4kV 250V 47.5mH@10kHz 580mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS