SSR21NV-M041500
MFR.Part #
SSR21NV-M041500
JLCPCB Part #
C1534673
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 150mH@10kHz 2 2.4kV 250V 2Ω 400mA 插件 Common Mode Filters ROHS