SSR21NV-05795
MFR.Part #
SSR21NV-05795
JLCPCB Part #
C1535391
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 1.2Ω 2 2.4kV 250V 500mA 79.5mH@10kHz 插件 Common Mode Filters ROHS