SSR21NHS-M08475
MFR.Part #
SSR21NHS-M08475
JLCPCB Part #
C1534743
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 2 2.4kV 250V 47.5mH@10kHz 680mΩ 800mA 插件 Common Mode Filters ROHS