SSR21NHS-08235
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SSR21NHS-08235
JLCPCB Part #
C1534700
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 2 23.5mH@10kHz 250V 420mΩ 800mA 插件 Common Mode Filters ROHS