SSR21NH-M061200
MFR.Part #
SSR21NH-M061200
JLCPCB Part #
C1534681
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 1.5Ω 120mH@10kHz 2 250V 600mA 插件 Common Mode Filters ROHS