SSR21NH-07405
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SSR21NH-07405
Description
-25℃~+120℃ 100MΩ 2 2.4kV 250V 40.5mH@10kHz 610mΩ 700mA - Common Mode Filters ROHS