SSR21HS-12115
MFR.Part #
SSR21HS-12115
JLCPCB Part #
C1534441
Description
-25℃~+120℃ 1.2A 11.5mH@10kHz 2 250V 250V 270mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS