SSR21HS-07245
MFR.Part #
SSR21HS-07245
JLCPCB Part #
C1535253
Description
-25℃~+120℃ 2 24.5mH@10kHz 250V 250V 590mΩ 700mA 插件 Common Mode Filters ROHS