SSR21H-10215
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SSR21H-10215
JLCPCB Part #
C1535354
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 1A 2 21.5mH@10kHz 250V 250V 410mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS