SSR10HS-22026
MFR.Part #
SSR10HS-22026
JLCPCB Part #
C1534602
Description
-25℃~+120℃ 100mΩ 2 2.2A 2.6mH@10kHz 250V 插件 Common Mode Filters ROHS