SSR10H-05595
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SSR10H-05595
JLCPCB Part #
C1534587
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 1.7Ω 2 250V 500mA 59.5mH@10kHz 插件 Common Mode Filters ROHS