SSHB21HS-R031350
MFR.Part #
SSHB21HS-R031350
JLCPCB Part #
C1534505
Description
-25℃~+120℃ 135mH@10kHz 2 2.95Ω 250V 300mA 插件 Common Mode Filters ROHS