SSHB21HS-25021
MFR.Part #
SSHB21HS-25021
JLCPCB Part #
C1534335
Description
-25℃~+130℃ 2 2.1mH@10kHz 2.5A 250V 90mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS