SSHB21H-R031580
MFR.Part #
SSHB21H-R031580
JLCPCB Part #
C1534515
Description
-25℃~+120℃ 158mH@10kHz 2 250V 3.2Ω 300mA 插件 Common Mode Filters ROHS