SSHB21H-10184
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SSHB21H-10184
JLCPCB Part #
C1534332
Package
Plugin
Description
-25℃~+130℃ 18.4mH@10kHz 1A 2 250V 640mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS