SSHB10HS-R30015
MFR.Part #
SSHB10HS-R30015
JLCPCB Part #
C1534927
Description
-25℃~+120℃ 1.5mH@10kHz 2 250V 3A 60mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS