SSHB10HS-R10122
MFR.Part #
SSHB10HS-R10122
JLCPCB Part #
C1534939
Description
-25℃~+120℃ 12.2mH@10kHz 1A 2 250V 430mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS