SSHB10HS-R07230
MFR.Part #
SSHB10HS-R07230
JLCPCB Part #
C1534647
Description
-25℃~+120℃ 2 23mH@10kHz 250V 700mA 810mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS