SSHB10HS-R04620
MFR.Part #
SSHB10HS-R04620
JLCPCB Part #
C1534495
Description
-25℃~+120℃ 2 2.45Ω 250V 400mA 62mH@10kHz 插件 Common Mode Filters ROHS