SSHB10HS-13030
MFR.Part #
SSHB10HS-13030
JLCPCB Part #
C1534459
Description
-25℃~+120℃ 1.3A 2 250V 250mΩ 3mH@10kHz 插件 Common Mode Filters ROHS