SSHB10HS-07099
MFR.Part #
SSHB10HS-07099
JLCPCB Part #
C1534944
Description
-25℃~+120℃ 2 250V 700mA 810mΩ 9.9mH@10kHz 插件 Common Mode Filters ROHS