SSHB10HS-04265
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SSHB10HS-04265
JLCPCB Part #
C1534471
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 2 2.45Ω 250V 26.5mH@10kHz 400mA 插件 Common Mode Filters ROHS