SSHB10H-30007
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SSHB10H-30007
JLCPCB Part #
C1534467
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 2 250V 3A 700uH@10kHz 70mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS