SS35V-35047
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SS35V-35047
JLCPCB Part #
C1534965
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 100mΩ 2 250V 3.5A 4.7mH@1kHz 插件 Common Mode Filters ROHS